Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • śr
  03
  Mar
  2021

  OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA PETERA 92 LATA

  Ludwigsburg

  Opis stanowiska:

  Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do 92-letniego pana Petera mieszkającego w miejscowości Ludwigsburg. Nasz podopieczny jest po udarze, ma założony cewnik, choruje na nadciśnienie. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, konieczny jest transfer z łóżka na wózek i odwrotnie. Pan Peter potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, transferze oraz prowadzeniu domu. Codziennie rano przychodzą pielęgniarki środowiskowe i zmieniają opatrunek oraz pomagają przy kąpieli. Pan Peter mieszka w domu jednorodzinnym, opiekun ma do swojej dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do internetu oraz oddzielną łazienkę. Zakupy robi syn podopiecznego.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi