Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • wt
  11
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEM. DO PANA EKKEHARTA

  1400 €Bielefeld

  Opis stanowiska:

  Pan Ekkehart ma 88 lat, 180 cm wzrostu i waży 83 kg. Mieszka w Bielefeld w zachodnich Niemczech. Rodzina podopiecznego mieszka w okolicy. Senior cierpi na niewydolność nerek oraz przypadłości wynikające z zaawansowanego wieku. Nie jest wymagana praca nocna. Do obowiązków opiekunki należy przygotowywanie posiłków, dbanie o porządki domowe oraz podawanie medykamentów podopiecznemu.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi