Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • wt
  18
  Sty
  2022

  DO SENIORKI Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEM. HAMBURG

  1300 - 1500 €Hamburg
  Do opieki jest pani Christa będąca w wieku 88 lat. Pani posiada lekki stopień niepełnosprawności. Cierpi na problemy z sercem i osteoporozę. W pobliżu mieszka syn seniorki, który odwiedza ją raz w tygodniu. Seniorka porusza się za pomocą rollatorka. Do dyspozycji opiekunki jest osobna łazienka. Rodzina wymaga, by opiekunką była osoba niepalącą. Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc w domowych czynnościach oraz  w porze letniej zajmowanie się ogrodem. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  Bezpłatne jest zakwaterowanie transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.