Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • wt
  25
  Sty
  2022

  DO SENIORA BARDZO DOBRY J. NIEM. MONACHIUM

  1800 €Monachium
  Pan Roland mieszka w Monachium,  ma 89 lat, 163 cm wzrostu i 54 kg wagi. Senior mieszka sam, ma drugi stopień niepełnosprawności. Porusza się o rollatorku, bądź na wózku inwalidzkim. Dwa razy w tygodniu przychodzi osoba do pomocy do pana Johannesa. Wymagane jest, aby opiekunka była osobą niepalącą. Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc w domowych obowiązkach oraz w porze letniej zajmowanie się ogrodem. Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy - warunek konieczny.
  Bezpłatne zakwaterowanie transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.