Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • wt
  18
  Sty
  2022

  DO SENIORKI, Z DOBRYM J.NIEM.

  1850 €Oldenburg

  Świetna oferta!  Praca tylko w nocy. Na miejscu będzie również druga opiekunka z Polski!

  Do opieki Seniorka w wieku 90 lat, 160 cm 82 kg, mieszka z mężem. Jedyne schorzenie, na które choruje to lekka demencja. Mąż jest zdrowy, na miejscu jest już opiekunka z Polski, która pracuje  w godzinach 8-18, co wiążę się z codziennymi dniami wolnymi dla drugiej opiekunki. Wstawanie w nocy jest maksymalnie 2-3 razy, nie dłużej niż 10 minut łącznie.  Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc wyłącznie w nocy- 2-3 razy należy wstać do pomocy seniorce. Dzień jest wolny.

  Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

  Bezpłatne jest zakwaterowanie, transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.