Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • wt
  20
  Gru
  2022

  DO LEŻĄCEJ SENIORKI ZE SŁABIUTKIM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1200 € + bonus 200 €94354 HaselbachSłaby niemieckiKobieta96 lat

  Do opieki jest samotna seniorka Magdalena mieszkająca w mieszkaniu o
  powierzchni 80 m2. Seniorka ma 96 lat, 158 cm wzrostu i 50 kg wagi.
  Cierpi na 3 stopień niepełnosprawności związany z demencją i problemami
  z sercem i ruchowymi. Porusza się o wózku inwalidzkim lub leży w łóżku.
  Na szteli jest internet. Rodzina jest bardzo sympatyczna i hojna,
  potrafi docenić pracę opiekunki i sowicie ją wynagrodzić szczególnie w
  okresie świątecznym. Wystarczy bardzo słabiuki język niemiecki. Do
  obowiązków opiekunki należy sprzątanie, gotowanie oraz pomoc przy myciu.