Praca opieka - Koszalin

Nasza firma – Germania, znajduje się w Koszalinie. Od 2008 roku specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek osób starszych. Wszystkie panie zamieszkałe w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim lub w innych częściach Polski zapraszamy do współpracy!

Jeśli lubisz osoby starsze, a praca z seniorem daje Ci wiele satysfakcji nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

 • Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i uczciwą pensję, która w zależności od liczby przepracowanych godzin wynosi od 1000 do 1800 euro.
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zawsze jest chętny do pomocy – doradzamy, odpowiadamy na pytania, wspieramy.
 • Oferujemy legalne zatrudnienie, podpisujemy z opiekunkami umowy o pracę i załatwiamy wszelkie formalności. Zapewniamy też ubezpieczenie, dzięki któremu każda z pań może czuć się bezpiecznie.

Nasze oczekiwania względem kandydatek

Najważniejsze dla nas są zaangażowanie i chęć podjęcia pracy poza granicą kraju. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, a co więcej, zapewniamy wsparcie w nauce tego języka.

Praca w Koszalinie

Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą? Panie z Koszalina mogą po prostu odwiedzić nas w naszym biurze, na spokojnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i ustalimy warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia pracy w Niemczech. Osoby z innych części kraju mogą również nas odwiedzić lub skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnej na naszej stronie ankiety.  Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • sob
  11
  Kwi
  2020

  DO SPOKOJNEJ PANI OPIEKUNKĘ Z KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1400 €Großmehring (Bawaria / ok. Ingolstadt)

  Opis stanowiska:

  77-letnia Pani poszukuje opiekunki do pomocy. Pani Hannelore waży 80 kg, ma 155 cm wzrostu i mieszka sama.

  Seniorka cierpi na osteoporozę i reumatyzm, a jej zdolność poruszania się jest ograniczona (wspomaga się rolatorem).

  Opiekunka ma internet do dyspozycji.

  Do obowiązków opiekunki należy dbanie o higienę podopiecznej, prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów, pranie, przygotowywanie posiłków.

  Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.