Praca opieka - Koszalin

Nasza firma – Germania, znajduje się w Koszalinie. Od 2008 roku specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek osób starszych. Wszystkie panie zamieszkałe w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim lub w innych częściach Polski zapraszamy do współpracy!

Jeśli lubisz osoby starsze, a praca z seniorem daje Ci wiele satysfakcji nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

 • Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i uczciwą pensję, która w zależności od liczby przepracowanych godzin wynosi od 1000 do 1800 euro.
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zawsze jest chętny do pomocy – doradzamy, odpowiadamy na pytania, wspieramy.
 • Oferujemy legalne zatrudnienie, podpisujemy z opiekunkami umowy o pracę i załatwiamy wszelkie formalności. Zapewniamy też ubezpieczenie, dzięki któremu każda z pań może czuć się bezpiecznie.

Nasze oczekiwania względem kandydatek

Najważniejsze dla nas są zaangażowanie i chęć podjęcia pracy poza granicą kraju. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, a co więcej, zapewniamy wsparcie w nauce tego języka.

Praca w Koszalinie

Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą? Panie z Koszalina mogą po prostu odwiedzić nas w naszym biurze, na spokojnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i ustalimy warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia pracy w Niemczech. Osoby z innych części kraju mogą również nas odwiedzić lub skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnej na naszej stronie ankiety.  Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • pon
  23
  Wrz
  2019

  DO SYMPATYCZNEGO PANA OPIEKUNKĘ Z BARDZO DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1800 €Nörtershausen (Nadrenia-Palatynat)

  Opis stanowiska:

  81-letni senior poszukuje pani do opieki. Podopieczny ma 178cm wzrostu, waży 94kg i mieszka sam. W razie potrzeby, rodzina Pana Herberta chętnie służy pomocą.

  Senior cierpi na Parkinsona, porusza się o rolatorze. Opieka w godzinach nocnych nie jest wymagana.

  Do obowiązków opiekunki należy dbanie o higienę podopiecznego, utrzymanie porządku w gospodarstwie domowym, robienie zakupów, przyrządzanie posiłków, transport seniora samochodem (na spacer, bądź na umówiony termin wizyty lekarskiej), kontrola przyjmowanych lekarstw.

  Oferta polecana przez firmę GERMANIA CARE.

  Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy
  • wiek opiekunki 35-55 lat
  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.