Praca opieka - Koszalin

Nasza firma – Germania, znajduje się w Koszalinie. Od 2008 roku specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek osób starszych. Wszystkie panie zamieszkałe w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim lub w innych częściach Polski zapraszamy do współpracy!

Jeśli lubisz osoby starsze, a praca z seniorem daje Ci wiele satysfakcji nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

 • Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i uczciwą pensję, która w zależności od liczby przepracowanych godzin wynosi od 1000 do 1800 euro.
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zawsze jest chętny do pomocy – doradzamy, odpowiadamy na pytania, wspieramy.
 • Oferujemy legalne zatrudnienie, podpisujemy z opiekunkami umowy o pracę i załatwiamy wszelkie formalności. Zapewniamy też ubezpieczenie, dzięki któremu każda z pań może czuć się bezpiecznie.

Nasze oczekiwania względem kandydatek

Najważniejsze dla nas są zaangażowanie i chęć podjęcia pracy poza granicą kraju. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, a co więcej, zapewniamy wsparcie w nauce tego języka.

Praca w Koszalinie

Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą? Panie z Koszalina mogą po prostu odwiedzić nas w naszym biurze, na spokojnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i ustalimy warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia pracy w Niemczech. Osoby z innych części kraju mogą również nas odwiedzić lub skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnej na naszej stronie ankiety.  Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • czw
  06
  Sie
  2020

  DO SYMPATYCZNEGO SENIORA OSOBĘ Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  Deggendorf/Dolna Bawaria

  Opis stanowiska:

  87-letni senior poszukuje osoby do opieki. Podopieczny jest średniego wzrostu, waży 74kg i mieszka z małżonką. Dom zamieszkuje również pupil-kot.

  Dziadek Andreas ma początki demencji i drobne problemy mobilne – porusza się o balkoniku, do tej pory znajdował się pod opieką małżonki.

  Wymagana jest opieka w godzinach nocnych.

  Osoba do opieki ma do dyspozycji własną sypialnię oraz pokój gościnny z telewizorem, a także internet.

  Do obowiązków osoby do pomocy należy dbanie o higienę podopiecznego, zachowanie porządku w gospodarstwie domowym, robienie zakupów oraz gotowanie.

  Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.