Praca opieka - Koszalin

Nasza firma – Germania, znajduje się w Koszalinie. Od 2008 roku specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek osób starszych. Wszystkie panie zamieszkałe w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim lub w innych częściach Polski zapraszamy do współpracy!

Jeśli lubisz osoby starsze, a praca z seniorem daje Ci wiele satysfakcji nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

 • Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i uczciwą pensję, która w zależności od liczby przepracowanych godzin wynosi od 1000 do 1800 euro.
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zawsze jest chętny do pomocy – doradzamy, odpowiadamy na pytania, wspieramy.
 • Oferujemy legalne zatrudnienie, podpisujemy z opiekunkami umowy o pracę i załatwiamy wszelkie formalności. Zapewniamy też ubezpieczenie, dzięki któremu każda z pań może czuć się bezpiecznie.

Nasze oczekiwania względem kandydatek

Najważniejsze dla nas są zaangażowanie i chęć podjęcia pracy poza granicą kraju. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, a co więcej, zapewniamy wsparcie w nauce tego języka.

Praca w Koszalinie

Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą? Panie z Koszalina mogą po prostu odwiedzić nas w naszym biurze, na spokojnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i ustalimy warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia pracy w Niemczech. Osoby z innych części kraju mogą również nas odwiedzić lub skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnej na naszej stronie ankiety.  Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • wt
  18
  Sty
  2022

  DO SENIORKI Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEM. HAMBURG

  1300 - 1500 €Hamburg
  Do opieki jest pani Christa będąca w wieku 88 lat. Pani posiada lekki stopień niepełnosprawności. Cierpi na problemy z sercem i osteoporozę. W pobliżu mieszka syn seniorki, który odwiedza ją raz w tygodniu. Seniorka porusza się za pomocą rollatorka. Do dyspozycji opiekunki jest osobna łazienka. Rodzina wymaga, by opiekunką była osoba niepalącą. Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc w domowych czynnościach oraz  w porze letniej zajmowanie się ogrodem. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  Bezpłatne jest zakwaterowanie transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.