Wysokie zarobki, stabilna i legalna praca na jasnych zasadach – Germania Care to agencja, która od 2008 roku zajmuje się rekrutacją opiekunek osób starszych, które chcą podjąć pracę w Niemczech. Doskonale znamy potrzeby seniorów i ich rodzin, jak również naszych opiekunek. Wiemy też, że praca opiekunki seniora, w szczególności w obcym kraju, jest wymagająca, a najtrudniejszy jest początek. Wychodzimy z założenia, że wystarczy chcieć, dysponować czasem i wykonać pierwszy krok, a my pomożemy znaleźć odpowiednią ofertę i załatwić wszelkie formalności. Zawsze służymy wsparciem, a gdy pojawią się jakiekolwiek problemy, pomagamy je rozwiązać. Sprawdź aktualne oferty pracy i rozpocznij nowy etap w swojej karierze.

 • POLECANA OFERTA

DO MAŁŻEŃSTWA ARCHITEKTÓW CZERWIEC/LIPIEC

2000 €

Potrzebna serdeczna i pogodna pomoc domowa do małżeństwa architektów. Wymagany dobry lub bardzo dobry język niemiecki. Początek pracy w czerwcu lub lipcu – w zależności od możliwości osoby zainteresowanej wyjazdem. Do zakresu obowiązków pomocy domowej należy m.in. gotowanie, sprzątanie w niewielkim zakresie, robienie zakupów oraz wspólne spacery i wycieczki. Do dyspozycji jest rower elektryczny i samochód, który może być również wykorzystany do celów prywatnych. Miejscowość Kranzberg

Codziennie otrzymujemy dużo nowych dobrych ofert.
Prosimy o kontakt telefoniczny z nami lub wpisanie swojego telefonu kontaktowego na stronie głównej.
Chętnie oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe i dopasujemy dobrze płatną ofertę.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami i do współpracy:

Informacje o ofercie:

 • nie
  14
  Sie
  2022

  ZASTĘPSTWO NA MIESIĄC DO SAMOTNEJ SENIORKI Z KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1500 €Przepiękna miejscowość Breisach

  Pani Gertrud ma 93 lata 165 cm wzrostu i 80 kg wagi, ma 2 lekki stopień niepełnosprawności. Jest diabetykiem. Seniorka mieszka sama, porusza się o rollatorku. Do obowiązków opiekunki należą codziennie typowe prace domowe. Na szteli jest internet. Oferta polecana przez firmę!

Praca w Niemczech opieka bez znajomości języka

Dla wielu osób brak znajomości języka niemieckiego może wydawać się barierą, która uniemożliwia podjęcie pracy u naszych zachodnich sąsiadów. Okazuje się, że niekoniecznie. Warty podkreślenia jest fakt, że rekrutujemy również panie, które nie do końca znają język niemiecki. Dla nas liczą się przede wszystkim zaangażowanie i odpowiednie podejście do osoby starszej, często schorowanej lub niepełnosprawnej. Opiekunka musi być cierpliwą, miłą i empatyczną osobą. Uważamy, że umiejętności językowe można zdobyć z czasem, podczas pracy z seniorem, dlatego w przypadku większości ofert ich brak nie determinuje zatrudnienia. Zachęcamy więc do współpracy panie, którym praca z seniorem sprawia przyjemność i, które uważają, że sprawdziłyby się w roli opiekunki osób starszych. Praca opiekunki w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego jest naprawdę możliwa.

Opieka bez języka Niemcy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która szczegółowo prowadzi wywiad z przyszłymi rodzinami, do których wyjeżdżają nasze opiekunki. Zgłaszający się do nas seniorzy określają swoje oczekiwania wobec osób, które mają się nimi zajmować. Czasami wystarczy naprawdę podstawowa, minimalna znajomość języka niemieckiego, czasem oczekuje się komunikatywnej znajomości mowy Goethego. Jeśli interesuje Cię praca opiekunki w Niemczech bez języka, nie wahaj się, dzięki nam możesz ją zdobyć.

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech bez znajomości języka

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech? Wystarczy zgłosić się do nas, a cały proces przebiega bardzo sprawnie. Opiekunka bez języka może znaleźć pracę niemalże od zaraz. Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą firmą. Kandydatka może wypełnić formularz (ankieta znajdująca się na naszej stronie), należy zawrzeć w nim informacje na temat doświadczenia zawodowego, umiejętności, jak również oczekiwań. Innym sposobem jest kontakt telefoniczny — w rozmowie wyjaśnimy wszelkie kwestie. Kolejną możliwością jest spotkanie w naszym biurze, spokojnie porozmawiamy, omówimy szczegóły i wszelkie formalności. Co warto podkreślić, zasady pracy opiekunki w Niemczech bez języka są jasno określone przed wyjazdem. Kandydatka ma możliwość wyboru miejscowości, stanu zdrowia osoby, którą będzie się opiekować i gwarancję wszelkiej pomocy na miejscu. Praca jest całkowicie legalna i objęta ubezpieczeniem. Krok drugi to sporządzenie dpowiednich dokumentów i załatwienie formalności. Gdy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, pozostaje tylko przygotować się do wyjazdu. Zapraszamy do współpracy!