Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • pt
  12
  Lip
  2019

  DO 14-LETNIEGO CHŁOPCA OPIEKUNKĘ Z BARDZO DOBRYM / DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1500 €Creußen (Bawaria / 56km od Norymbergii)

  Opis stanowiska:

  Poszukujemy wiarygodnej i rzetelnej opiekunki do 14-letniego, zdrowego chłopca.

  Jeśli mamy doświadczenie w obchodzeniu się z dziećmi, prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowaniu i posiadamy prawo jazdy - to jest to oferta skierowana właśnie dla pań.

  Do obowiązków opiekunki należy troska o podopiecznego, przygotowywanie posiłków oraz dbanie o porządek w domu.

  Wymagania:

  • bardzo dobra / dobra znajomość języka niemieckiego.