Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • pon
  28
  Paź
  2019

  DO MIŁEJ PANI OPIEKUNKĘ Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1500 €Tegernau (Bawaria / okolice Monachium)

  Opis stanowiska:

  91-letnia seniorka poszukuje opiekunki do pomocy. Pani Josefa waży 65 kg, ma 166 cm wzrostu i mieszka z córką.

  Podopieczna cierpi na demencję, nosi aparat słuchowy i ma ograniczoną zdolność poruszania się (wspomaga się rolatorem).

  Opiekująca się pani ma do dyspozycji internet.

  Do obowiązków opiekunki należy dbanie o higienę podopiecznej, zachowanie porządku w gospodarstwie domowym, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, spacery z seniorką oraz czytanie jej.

  Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego.