Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • pon
  04
  Lip
  2022

  DO SAMOTNEGO SENIORA, J. NIEM. PODST. LUB KOM.

  1300 €PASSAU (BAWARIA)

  Do sympatycznego seniora potrzebna kochana opiekunka. Podopieczny mieszka w urokliwej miejscowości Passau, ma 83 lata, 162 cm i 60 kg wagi. Ma początki demencji i pierwszy (lekki ) stopień niepełnosprawności. Porusza się samodzielnie i przesypia noce. Do obowiązków opiekunki należeć będą prace domowe, których jest bardzo mało oraz bardzo niewielka opieka nad seniorem. Na miejscu jest nasza opiekunka, która wróci na to miejsce - W domu jest internet. Wymagany podstawowy lub komunikatywny język niemiecki. Bardzo dobra sztela!!!!Super oferta! Absolutnie godna polecenia dla opiekunek ceniących sobie spokój i relaks!