Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • wt
  18
  Sty
  2022

  DO SENIORKI Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEM. HAMBURG

  1300 - 1500 €Hamburg
  Do opieki jest pani Christa będąca w wieku 88 lat. Pani posiada lekki stopień niepełnosprawności. Cierpi na problemy z sercem i osteoporozę. W pobliżu mieszka syn seniorki, który odwiedza ją raz w tygodniu. Seniorka porusza się za pomocą rollatorka. Do dyspozycji opiekunki jest osobna łazienka. Rodzina wymaga, by opiekunką była osoba niepalącą. Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc w domowych czynnościach oraz  w porze letniej zajmowanie się ogrodem. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  Bezpłatne jest zakwaterowanie transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.