Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • wt
  18
  Sty
  2022

  DO SENIORKI, Z DOBRYM J.NIEM.

  1850 €Oldenburg

  Świetna oferta!  Praca tylko w nocy. Na miejscu będzie również druga opiekunka z Polski!

  Do opieki Seniorka w wieku 90 lat, 160 cm 82 kg, mieszka z mężem. Jedyne schorzenie, na które choruje to lekka demencja. Mąż jest zdrowy, na miejscu jest już opiekunka z Polski, która pracuje  w godzinach 8-18, co wiążę się z codziennymi dniami wolnymi dla drugiej opiekunki. Wstawanie w nocy jest maksymalnie 2-3 razy, nie dłużej niż 10 minut łącznie.  Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc wyłącznie w nocy- 2-3 razy należy wstać do pomocy seniorce. Dzień jest wolny.

  Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

  Bezpłatne jest zakwaterowanie, transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.