Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • pon
  01
  Sie
  2022

  DO SAMOTNEGO SENIORA Z KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1700 €Okolice Trewiru

  Spokojny i pogodny pan Alfred 88 lat, 55 kg, 159 cm potrzebuje serdecznej opiekunki o dobrym
  serduszku, która zajęłaby się gotowaniem, sprzątaniem, pomagała seniorowi w ubieraniu i
  rozbieraniu się oraz towarzyszyła mu w spacerach.
  Internet jest w domu podopiecznego.
  W zależności od znajomości języka niemieckiego wynagrodzenie wynosi 1400 do 1700 euro.
  Pomyśleliśmy o bonusie dla Pani w wysokości do 200 euro!
  Wymagany komunikatywny lub dobry język niemiecki.
  Czekamy na Pani telefon!