Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • sob
  30
  Lip
  2022

  DO SAMOTNEJ SENIORKI ZE SŁABIUTKIM LUB PODSTAWOWYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1300 €Miasteczko Geisenheim

  Pani Margarete mieszka sama, ma 81 lat, waży 55 kg, ma 155 cm- jest malutka, drobniutka i
  szczuplutka. Porusza się o laseczce lub balkoniku oraz ma podwyższone ciśnieni. Do tej pory nie
  potrzebowała żadnej opiekunki – sztela jest lekka i nie wymaga szczególnych przygotowań
  zawodowych. Potrzebna jest kochana opiekunka, by zająć się domem pani Margarete (ugotować, uprać, pomóc ubrać i rozebrać się, zrobić zakupy, chodzić z podopieczną na spacerki). Rodzina nie ma
  szczególnych aspiracji co do opiekunki. Ma to być dobra osoba, która chociaż troszeczkę znałaby
  język niemiecki.
  Dla pierwszych zgłoszeń atrakcyjny bonus! Zapraszamy do współpracy!
  Czekamy na Pani telefon!