Praca w Polsce

Praca opiekunki seniora w Polsce, jak również w Niemczech, jest coraz bardziej popularną profesją. Bliscy seniora z powodu wielu innych obowiązków, na przykład pracy zawodowej, nie są w stanie zapewnić osobie starszej stałej opieki. Pomoc opiekunki, która będzie przebywała z seniorem, podawała mu lekarstwa i dotrzymywała towarzystwa jest nieoceniona.

W zależności od możliwości, chętne panie mogą rozpocząć pracę opiekunki seniora w Polsce, jak również poza granicami, na przykład w Niemczech czy Austrii. Pierwszym krokiem jest tutaj znalezienie uczciwej agencji pośrednictwa pracy.  

O Germania Care

Nasza agencja pośrednictwa pracy na rynku działa od wielu lat. Poszukujemy opiekunek zarówno dla samotnych seniorów, jak również małżeństw.

Naszą ofertę kierujemy do pań w całej Polsce, do kobiet, które uważają, że praca opiekunki seniora jest zajęciem, które da im wiele satysfakcji i radości.

Co na początku?

Co zrobić, aby rozpocząć pracę? Wystarczy skontaktować się z nami. Podczas rozmowy – w naszym biurze, telefonicznej lub e-mailowej omówimy szczegóły współpracy, poznamy oczekiwania każdej ze stron, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Germania Care, rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy legalną pracę, a z opiekunkami podpisujemy umowę o pracę na cały etat. Ponadto, oprócz stałej atrakcyjnej pensji przyznajemy premie uznaniowe oraz bonusy świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Informacje o ofercie:

 • wt
  20
  Gru
  2022

  DO LEŻĄCEJ SENIORKI ZE SŁABIUTKIM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  + bonus 300 €94354 HaselbachSłaby niemieckiKobieta96 lat

  Do opieki jest samotna seniorka Magdalena mieszkająca w mieszkaniu o
  powierzchni 80 m2. Seniorka ma 96 lat, 158 cm wzrostu i 50 kg wagi.
  Cierpi na 3 stopień niepełnosprawności związany z demencją i problemami
  z sercem i ruchowymi. Porusza się o wózku inwalidzkim lub leży w łóżku.
  Na szteli jest internet. Rodzina jest bardzo sympatyczna i hojna,
  potrafi docenić pracę opiekunki i sowicie ją wynagrodzić szczególnie w
  okresie świątecznym. Wystarczy bardzo słabiuki język niemiecki. Do
  obowiązków opiekunki należy sprzątanie, gotowanie oraz pomoc przy myciu.