opiekunka osób starszych

Praca w charakterze opiekuna/-ki osób starszych przynosi wiele korzyści. Pracując w charakterze pomocy domowej lub jako opiekunka osób starszych w Niemczech poznajesz nowych ludzi, zwiedzasz nowe miejsca, zapoznajesz się z kulturą , zwyczajami panującymi w Niemczech, możesz poczuć się potrzebna/potrzebny, bowiem praca jako opiekun/-ka czy pomoc domowa w prywatnym domu daje wiele satysfakcji. Dzięki dobrym ofertom pracy od Agencji Zatrudnienia Germanii Care zdobędziesz wysokie wynagrodzenie,  zakwaterowanie, wyżywienie otrzymasz nieodpłatnie i nie ponosisz również kosztów przejazdu.

Dzięki nam wyjazd jest przyjemny i korzystny. Jako opiekun/-ka seniora czy seniorki  na codzień masz kontakt z językiem niemieckim, co sprawia, że rozwijasz swoje zdolności i kompetencje językowe. Możesz sam/-a wybrać, czy chcesz zaopiekować się seniorką, seniorem, jedną osobą starszą czy małżeństwem seniorów. Niektóre opiekunki wybierają opiekę nad jedną osobą, inne chciałyby opiekować się dwojgiem  starszych osób. Możesz bowiem sam/-a wybrać pracę u jednej lub dwóch osób starszych potrzebujących pomocy. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania wobec wyjazdu do pracy w Niemczech. Wiele samotnych seniorów i seniorek czeka na Twoją pomoc.

Często słyszymy, że osoby mówią : „Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech” bądź „czy macie Państwo jakieś oferty pracy w Niemczech, bo chciałabym pracować jako opiekunka osoby starszej w Niemczech”. Pytamy wtedy o preferencje osoby zainteresowanej wyjazdem. Czasami opiekunki podają miasto np. Berlin czy Hamburg, innym razem land np. Bawarię, kolejne opiekunki chciałyby pracować bliżej granicy, blisko miejsca swojego zamieszkania, a inne opiekunki osób starszych najlepiej czują się nad morzem. Germania Care zatrudnia również panów- opiekunów osób starszych. Opiekunowie czekają nieco dłużej niż opiekunki na wyjazd do pracy w Niemczech, gdyż rodziny niemieckie chętniej wybierają panie do prowadzenia domu, do pracy jako pomoc domowa czy do towarzyszenia osobie starszej w jej codziennych zajęciach. Czasami opiekunka osoby starszej jest dla niej panią do towarzystwa- tworzy harmonogram dnia czy też towarzyszy seniorce w wizytach u znajomych, przyjaciół, podczas spacerów, wycieczek czy zwiedzania zabytków, obiektów, muzeów.

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś jako opiekun/-ka osoby starszej. Od zaraz podejmij pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych u osoby samotnej lub u małżeństwa niemieckich seniorów, którzy czekają na Twoją pomoc. Wyjedź z jedną z najlepszych firm opiekuńczych w Polsce! Wyjedź z Germanią Care!

Kontakt

Zobacz nas na facebooku