Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • śr
  15
  Kwi
  2020

  OPIEKUNKA Z DOBRYM NIEMIECKIM DO MAŁŻEŃSTWA NA CHODZIE

  1600 €Unterdietfurt

  Opis stanowiska:

  Potrzebna opiekunka z dobrym j. niemieckim do małżeństwa na chodzie.
  Pan Alois ma 91 lat i waży 70 kg.
  Pani Anna ma 83 lata i waży 70 kg.
  Oboje oczekują na miłą, serdeczną opiekunkę. Dziadziuś i babcia cierpią na choroby wieku starczego. Noce są przespane. Potrzebują gosposi.
  Do obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc w prowadzeniu domu, pomoc przy umyciu i ubraniu, dopilnowanie podawania podopiecznym leków. Dobre miejsce.

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy