Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • sob
  11
  Kwi
  2020

  DO PRZEMIŁEJ PARY SENIORÓW Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1400 €Göttingen (dolna Saksonia)

  Opis stanowiska:

  Państwo Gisela i Heinz, poszukują opiekunki do pomocy. Pan Heinz, 84 lata-175 cm wzrostu-72kg wagi, przejawia pierwsze symptomy Parkinsona oraz początki demencji, jednak stara się jeszcze opiekować małżonką.

  Pani Gisela, 81 lat-162cm wzrostu-61kg wagi, ma słabe serce jednak nie na tyle, by nie móc samodzielnie wejść po schodach. Seniorka ma pierwszy stopień niepełnosprawności. Od poniedziałku do soboty, odwiedza panią Giselę pielęgniarka środowiskowa (poranna toaleta/zmiana odzieży).

  Do głównych obowiązków opiekunki należy robienie zakupów, sprzątanie, zwracanie uwagi na regularne przyjmowanie przez podopiecznych lekarstw, spacery, przygotowywanie posiłków.

  Państwo mieszkają w dużym domu z pięknym ogrodem, co umożliwia opiekunce organizację czasu wolnego podopiecznym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z telewizorem i radiem…,oddzielną łazienkę.
  W domu jest internet.

  Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego