Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • nie
  12
  Kwi
  2020

  DO MIŁEJ SENIORKI OPIEKUNKA Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1500 €Meine (Dolna Saksonia)

  Opis stanowiska:

  78-letnia pani Brigitte poszukuje sympatycznej opiekunki. Seniorka waży 45 kg, mierzy 160 cm. Podopieczna cierpi na demencję starczą, porusza się na wózku inwalidzkim. Nocna opieka nie jest wymagana. Pani Brigitte mieszka z mężem.

  Do obowiązków opiekunki należy dbałość o higienę podopiecznej, przygotowywanie posiłków, pranie, zmiana pielucho-majtek, kontrola przyjmowanych lekarstw, robienie zakupów, wizyty u lekarza.

  Do dyspozycji opiekunki jest internet.

  Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

  Wymagania:

  • dobra języka niemieckiego