Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • sob
  24
  Sie
  2019

  DO MIŁEJ PANI OPIEKUNKĘ Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  3:00 pmEngen (Badenia-Wirtembergia)

  Opis stanowiska:

  93-letnia seniorka poszukuje opiekunki do pomocy. Pani Maria ma 165 cm wzrostu, ok. 100 kg wagi i ma drobne problemy z poruszaniem się, w związku z czym wspomaga się rolatorem. Pani Maria cierpi na upośledzenie słuchu i wzroku.

  Podopieczna mieszka sama.

  Do obowiązków opiekunki należy pomoc przy zmianie garderoby seniorki ( o higienę osobistą potrafi jeszcze zadbać sama), utrzymywanie w porządku gospodarstwa domowego, przygotowywanie i podanie posiłków, zapewnienie rozrywki (np. poprzez grę w karty, spacery), robienie zakupów.

  Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego.