Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • sob
  04
  Sty
  2020

  DO SPOKOJNEJ NASTOLATKI OSOBĘ Z KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM I PRAWEM JAZDY

  1400 € ? + BONUSZetel (Dolna Saksonia)

  Opis stanowiska:

  Rodzice 15-letniej dziewczynki poszukują osoby do opieki nad nią. Dziewczynka ma 175cm wzrostu, waży 70kg i cierpi na cukrzycę.

  Wymagana jest kontrola poziomu cukru 2-3 razy w nocy.

  Jule mieszka z dwojgiem rodzeństwa (w wieku 15 i 13 lat).

  W domu jest internet do dyspozycji.

  Do obowiązków osoby opiekującej się należy opieka nad chorą na cukrzycę dziewczynką, ze zwróceniem szczególnej uwagi na przyrządzane posiłki, wykonywanie drobnych prac domowych, prowadzenie auta (samochód jest do dyspozycji).

   

  Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.