Wyjeżdżasz, zarabiasz, wracasz

U nas zarobisz do 1800 euro – bez wstawania w nocy i przy jednej osobie „na chodzie”. Zapraszamy do kontaktu.

Wybieramy w 95% tylko dobre oferty. Wiemy, jak wymagająca jest praca opiekuna. Robimy więc co w naszej mocy, by przedstawiać te propozycje pracy, które gwarantują przyzwoite wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę – to nas wyróżnia.

W Germanii Care wszystko mówimy wyraźnie, ustalamy z góry i pokazujemy pełen wachlarz możliwości.

Dokładamy wszelkich starań, by uprościć proces rekrutacji – tak, by opiekunka mogła skoncentrować się wyłącznie na pracy. W ten sposób rozumiemy profesjonalizm. Możesz na nas liczyć.

Jak się u nas pracuje? To proste!

  • Nawiązujesz pierwszy kontakt: osobiście, telefonicznie bądź mailem. Przeszukujemy sprawdzoną bazę propozycji i stałych klientów Germanii Care. Chcemy znaleźć takie, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.
    Do wyboru są miasta, miasteczka, wsie, terminy i rodzaje pracy.

    Zachęcamy do wypełnienia ankiety na stronie. Możesz ją również wypełnić z pomocą rekrutera. Zadzwoń! To pozwala dobrać ofertę dużo szybciej.

  • Gdy uzgodnimy odpowiadający Ci termin, zorganizujemy wszystkie formalności: przygotowujemy dokumentację, umowę, zamówimy busa, który zawiezie Cię z domu pod dom – wszelkie kwestie potrzebne do tego, by cały wyjazd odbył się bezproblemowo. (włącznie z powrotem do Polski).

  • Wyjazd. Nasza rola wcale się tu nie kończy. Pozostajemy w bieżącym kontakcie, pomagając Ci we wszelkich, mniej i bardziej pilnych sprawach. Na nas możesz zawsze liczyć. Jesteśmy świetną firmą oferującą najlepsze miejsca pracy i najwyższe zarobki.

Zorganizowaliśmy już setki wyjazdów. Zaufaj naszemu doświadczeniu – z nami wyjedziesz szybko i bezpiecznie.

Każdego dnia ciężko pracujemy, abyś była zadowolona ze współpracy z nami – tak samo jak wiele opiekunek, które po pierwszym zleceniu zostały z nami na lata.

Zapraszamy!