Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • pt
  07
  Sie
  2020

  OPIEKUNKA Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEM. DO DZIADZIUSIA NA CHODZIE

  Peißenberg

  Opis stanowiska:

  Dziadziuś Michael poszukuje serdecznej opiekunki do prowadzenia domu.
  Pan Michael jest samotnym, sympatycznym dziadziusiem i mieszka sam. Ma 79 lat, 186 cm wzrostu, waży 90 kg.
  Dziadziuś jest fizycznie całkowicie sprawny, porusza się samodzielnie. Noce przesypia.
  Do podopiecznego przychodzi pielęgniarka środowiskowa, pomaga dziadziusiowi m.in. przy porannym myciu.
  Opiekunka robi zakupy. Sklepy znajdują się bezpośrednio przy miejscu zamieszkania dziadziusia. Senior posiada mały ogródek, w którym opiekunka, jeżeli ma życzenie, może pracować (praca w ogródku nie jest wymagana).
  Opiekunka będzie miała własny pokój oraz osobną łazienkę. W domu jest internet oraz mały kotek.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

   

   

  Oferta polecana przez Germania Care