Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • śr
  09
  Wrz
  2020

  DO OPIEKI NAD SYMPATYCZNYM PANEM Z JĘZYKIEM KOMUNIKATYWNYM

  Liederbach (bezpośrednio przy Frankfurcie nad Menem)

  Opis stanowiska:

  Podopieczny, pan Georg, ma 86 lat, 178cm wzrostu, 78 kg wagi. Pan Georg ma drobne kłopoty z poruszaniem się, cierpi na nadciśnienie, prostatę i problemy z rękoma. Nasz podopieczny potrafi porozumieć się w języku polskim, jest osobą bardzo miłą i wdzięczną za pomoc.
  W domu podopiecznego do pomocy znajdziemy chodzik, wyciąg kąpielowy oraz windę na schodach i podwyższenie toalety.
  Okolica jest bardzo przyjemna, sklep znajdziemy „tuż za rogiem”. Do dyspozycji opiekunki jest internet.
  Do obowiązków opiekunki należy przede wszystkim opieka nad seniorem, z podkreśleniem kontroli przyjmowanych posiłków i płynów (bardzo istotne), przygotowywanie posiłków, pomoc przy zmianie odzieży, sprzątanie gospodarstwa domowego.
  Dwa razy w ciągu dnia przychodzi do pana Georga pielęgniarka, w celu podania lekarstw. W razie potrzeby kontaktu z bliskimi, w pobliżu mieszka syn z synową podopiecznego.
  Mile widziane doświadczenie w pracy opiekuna.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym