Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • pt
  31
  Maj
  2019

  DO POGODNEGO SENIORA Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM

  1800 €Eitensheim (Górna Bawaria)

  Opis stanowiska:

  91-letni pan Leonhard, 170cm wzrostu / 67 kg wagi, poszukuje opiekunki. Podopieczny mieszka z małżonką i z synem (syn jednak często jest nieobecny).
  Senior jest osobą niewidomą, cierpi również na zaburzenia pracy serca. W związku z ograniczoną zdolnością poruszania się, korzysta z wózka inwalidzkiego, zamiennie z chodzikiem.
  Do obowiązków opiekunki należy dbałość o higienę poranną podopiecznego, zmiana odzieży seniora, zmiana pielucho-majtek, kontrola przyjmowanych leków (przygotowuje rodzina), mierzenie ciśnienia – rano i wieczorem (w razie potrzeby) oraz wykonywanie czynności, związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego, m.in.: gotowanie, utrzymywanie porządku w domu.
  Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego