Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • czw
  15
  Sie
  2019

  DO SPOKOJNEJ SENIORKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM

  1400 €Bebra (Hesja)

  Opis stanowiska:

  Pani Helene, 97-letnia seniorka, poszukuje miłej osoby do opieki. Podopieczna ma 97lat, waży 80 kg i ma 169 cm wzrostu.
  Pani Helene mieszka sama i cierpi na zwyrodnienie stawów. Jej zdolność poruszania się jest ograniczona, korzysta z chodzika. Podopieczna nie wymaga uwagi w nocy.
  Do obowiązków opiekunki należy dbanie o higienę podopiecznej, pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności, zachowanie porządku w gospodarstwie domowym, gotowanie.
  Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego