Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • śr
  03
  Mar
  2021

  OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PANA PETERA 92 LATA

  Ludwigsburg

  Opis stanowiska:

  Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do 92-letniego pana Petera mieszkającego w miejscowości Ludwigsburg. Nasz podopieczny jest po udarze, ma założony cewnik, choruje na nadciśnienie. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, konieczny jest transfer z łóżka na wózek i odwrotnie. Pan Peter potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, transferze oraz prowadzeniu domu. Codziennie rano przychodzą pielęgniarki środowiskowe i zmieniają opatrunek oraz pomagają przy kąpieli. Pan Peter mieszka w domu jednorodzinnym, opiekun ma do swojej dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do internetu oraz oddzielną łazienkę. Zakupy robi syn podopiecznego.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi