Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • czw
  15
  Paź
  2020

  PANI ALOISIA 78 LAT POTRZEBUJE DO POMOCY ŻYCZLIWEJ OPIEKUNKI

  Bad Griesbach

  Opis stanowiska:

  Pani Aloisia cierpi na nadciśnienie, ma problemy ze słuchem, porusza się przy rolatorze. Mieszka sama w domku w pięknej miejscowości na Bawarii, córka mieszka w sąsiedniej miejscowości. Seniorka ma 163 cm wzrostu i waży 78 kg. Niektóre czynności związane z prowadzeniem domu wykonuje samodzielnie, ale potrzebuje wsparcia przy ubieraniu, higienie, zakupach i wspólnych spacerach. Możliwe auto do dyspozycji. Pani Aloisia będzie wdzięczna za lekkie prace ogrodowe. Potrzebuje życzliwej opiekunki z dobrą znajomością niemieckiego.

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego