Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • pon
  14
  Gru
  2020

  DO PANI BARBARY 86 LAT NA BAWARII

  Blaustein koło Ulm

  Opis stanowiska:

  Pani Barbara mieszka z mężem w uroczej miejscowości Blaustein koło Ulm na Bawarii. Ma 166 cm wzrostu, waży 72 kg. Cierpi na demencję i początki choroby Alzheimera. Porusza się przy pomocy rolatora. Codziennie przychodzi pielęgniarka środowisko, która rozdziela leki i pomaga obydwojgu przy kąpieli. Bani Barbara w wolnym czasie lubi chodzić na spacery, oglądać z mężem telewizję. W nocy nie trzeba wstawać. Pod koniec stycznia 2021 na kontrakt wraca stała opiekunka. Do dyspozycji jest stałe połączenie z Internetem.

  Wymagania:

  • Prawo jazdy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego