Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • sob
  01
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM J. NIEM. DO PANA HELMUTA

  1400 €Haiger

  Opis stanowiska:

  Pan Helmut mieszka wraz z żoną w centrum Niemiec w małej miejscowości zamieszkującej około 700 mieszkańców. Ma 186 cm wzrostu oraz waży 80 kg. Żona jest całkowicie sprawna, małżeństwo potrzebuje osoby do pomocy w pracach domowych m.in. do przygotowywania posiłków, sprzątania. Opiekunka będzie również potrzebna do pomocy podczas korzystania z toalety, mycia, spacerów, prasowania oraz ubierania. Pan Helmut porusza się za pomocą chodzika. Dom wyposażony jest w windę schodową. Do dyspozycji jest stałe połączenie z Internetem.

  Wymagania:

  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi