Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • wt
  01
  Cze
  2021

  OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM J.NIEM DO PANI IRENE I PANA KURT

  1500 €Rielasing- Worblingen

  Opis stanowiska:

  Pan Kurt waży około 80 kg i ma 172 cm wzrostu i mieszka w miejscowości Rielasing- Worblingen.
  Pan Kurt cierpi na demencje, co sprawia, że czasami może mieć problemy z wysławianiem się, jest też słaby z racji swojego wieku. Nie jest obciążony innymi chorobami.
  Sporadycznie może się u niego pojawiać niepokój. Większość czynności jest w stanie wykonywać samodzielnie.
  Do jego zainteresowań należą: spacery, oglądanie telewizji, słuchanie muzyki
  Do zadań opiekunki w tym przypadku należeć będą:
  pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, jak i przy toalecie, umawianie i towarzyszenie przy wizytach lekarskich, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie i prace ogrodowe.

  Pani Irene jest żoną pana Kurta i mieszka w tym samym gospodarstwie. Waży około 80 kg i ma 160 cm wzrostu.
  Obecnie znajduje się w klinice, z powodu złamania szyjki kości udowej.
  Pani Irene nie cierpi na żadne choroby. Z powodu swojego wieku jest słaba i istnieje też ryzyko upadków.
  Do jej zainteresowań należą: czytanie, oglądanie telewizji, , słuchanie muzyki, robotki ręczne.
  Po rehabilitacji w klinice może wymagać opieki. Do zadań opiekunki będą w tym przypadku należeć:
  pomoc przy codziennej toalecie, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w codziennych czynnościach i powrocie do zdrowia .

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi