Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • pt
  21
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z DOBRYM J. NIEM DO BABCI ANNY

  1600 €Gersthofen

  Opis stanowiska:

  Pani Anna ma 168 cm wzrostu i waży 70 kg.
  Mieszka w miejscowości Gersthofen. Ze względu na swój wiek, jest też osłabiona.
  Pani Anna interesuje się muzyka, chętnie ogląda telewizję, interesuje się zwierzętami i rozwiązuje krzyżówki.
  Do zadań opiekunki należeć będzie: pomoc przy codziennej toalecie, pomoc zarówno przy jedzeniu jak i ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie, sprzątanie, pielęgnacja kwiatów balkonowych.

  Do pomocy w opiece w domu jest również asystentka.
  Opiekunka pani Anny posiadać będzie własny pokój, jak i dostęp do Internetu.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym.
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi