Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • sob
  22
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEM DO PANI MARIANNE

  1500 €Hiltpolstein

  Opis stanowiska:

  Pani Marianne jest wdową ma 155 cm wzrostu i waży 60 kg . Mieszka w miejscowości Hiltpolstein. Choruje na demencje i jest samotna.
  Pani Marianne posiada wiele zainteresowań. Interesuje się między innymi: gotowaniem, czytaniem, chętnie chodzi na spacery. Do jej zainteresowań należą również przyroda, jak i gry towarzyskie.
  Codziennie jest odwiedzana przez jedno z 4 swoich dzieci. Jej córka mieszka w tej samej miejscowości.

  Do zadań opiekunki należeć będą: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy codziennej toalecie jak i spożywaniu posiłków, sprzątanie, gotowanie, mycie , prasowanie, kontrola ilości spożywanych płynów jak i pilnowanie, by podopieczna zażywała przepisane przez lekarza lekarstwa.

  Opiekunki musi znać język w stopniu dobrym, będzie do swojej dyspozycji posiadać pokój ,dostęp do Internetu i rower.
  W przypadku obecności dzieci Pani Marianne i po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwość indywidualnego zagospodarowania czasu przez opiekunkę, według swojego uznania.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym.
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi