Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • śr
  19
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM J.NIEM DO PANI HELGI

  1300 €Florstadt

  Opis stanowiska:

  Pani Helga ma 155 cm wzrostu , wazy 65kg i mieszka w miejscowości Florstadt i jest po udarze.
  Podopieczna jest kilka razy w tygodniu odwiedzana przez opiekunkę środowiskowa.
  Pani Helga interesuje się literatura, gotowaniem, oglądaniem telewizji.
  W tym samym gospodarstwie domowym mieszka jej syn. Jest ona również często odwiedzana przez swoja córkę i siostry.

  W przypadku obecności dzieci Pani Marianne lub jej sióstr i po wcześniejszym uzgodnieniu z nimi, możliwość indywidualnego zagospodarowania czasu przez opiekunkę, według swojego uznania.

  Do zadań opiekunki należeć będą: pomoc w spożywaniu posiłków, jak i codziennej toalecie. Pilnowanie, by podopieczna przyjmowała lekarstwa przepisane przez lekarza, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie.

  Osoba ubiegająca się w tym przypadku o pracę opiekunki musi posiadać znajomość jeżyka niemieckiego na poziomie A1. Będzie posiadać do swojej dyspozycji pokój z telewizorem i dostępem do Internetu.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym.
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi