Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • wt
  25
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM LUB DOBRYM J.NIEM DO PANI ILSE

  1300-1600 €Hilden

  Opis stanowiska:

  Pani Ilse ma około 155 cm wzrostu i waży 60 kg. Mieszka w miejscowości Hilden.
  Interesuje się literaturą, chętnie czyta gazety i dużo rozmawia.
  Seniorka porusza się za pomocą rotatora i chętnie ogląda telewizję.

  Do zadań opiekunki należeć będzie: pomoc w codziennej toalecie, kontrole zarówno ilości spożywanych płynów przez podopieczną, jak i przepisanych przez lekarza lekarstw, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie oraz robienie zakupów.
  Znajomość języka niemieckiego opiekunki musi być na poziomie A2 lub B1.

  Opiekunka będzie posiadać własny pokój z Internetem i dostępem do własnej łazienki.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub dobrym.
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi