Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • śr
  26
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z DOBRYM J.NIEM DO SYMPATYCZNEGO MAŁŻEŃSTWA

  1750 €Süßen

  Opis stanowiska:

  Poszukujemy opiekunki dla małżeństwa Pani Heidemarie i Pana Rainera zamieszkałych w miejscowości Süßen.
  Pani Heidemarie ma 175 cm wzrostu i waży 90 kg. Choruje na chorobę Parkinsona i bol chroniczny. Porusza się za pomocą chodzika. Jest osobą bardzo otwartą i komunikatywną.
  Interesuje się gotowaniem i pieczeniem, czytaniem, chętnie spaceruje, lubi grać również w gry towarzyskie.

  Opiekunka w tym przypadku zajmować się będzie: codzienna toaleta, pomocą w ubieraniu i rozbieraniu, praniem, prasowaniem, gotowaniem, sprzątaniem. Do pomocy przy sprzątaniu przychodzi osoba sprzątająca.

  Pan Rainer waży 68 kg i ma 187 cm wzrostu. Jest po wylewie, ale jest osobą dość samodzielną.
  Opiekunka w przypadku Pana Rainera będzie zajmować się codzienną toaleta, przygotowywaniem posiłków:

  Opiekunka posiadać będzie swój pokój z telewizorem i dostępem do Internetu.
  Język niemiecki ma być na poziomie B1.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi