Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • pt
  28
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM J.NIEM DO PANI GERDY

  1350 €Dargun

  Opis stanowiska:

   

  Pani Gerda ma 156 cm wzrostu i waży 60 kg. Obecnie ma nogę w gipsie z powodu urazu stawu skokowego.
  Seniorka jest również po wylewie i wymaga całodobowej opieki.
  Pani Gerda chętnie czyta , ogląda telewizje.
  W tym samym domu mieszka mąż Pani Gerdy. Dzieci seniorki odwiedzają ja 2 do 3 razy w tygodniu.

  Do zadań opiekunki w tym przypadku należeć będzie: codzienna pielęgnacja, pomoc przy karmieniu, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, kontrola ilości spożywanych płynów, kontrola przyjmowaniu lekarstw przepisanych przez lekarza, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów.
  Wymagany język na poziomie podstawowym.

  Opiekunka do swojej dyspozycji posiadać będzie:
  pokój z własną łazienką, telewizorem i Internetem oraz rower i samochód.

   

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi