Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • czw
  27
  Maj
  2021

  OPIEKUNKA Z KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM J.NIEM DO MAŁŻEŃSTWA

  1700 €Duisburg

  Opis stanowiska:

  Poszukujemy opiekunki do małżeństwa Pana Hansa i Pani Marthy mieszkających w Duisburgu.
  Pan Hans ma 80 lat ,waży 79 kg i ma 185 cm wzrostu.
  Ma raka i lekką demencje. Interesuje się literaturą i oglądaniem telewizji.
  Do zadań opiekunki w przypadku Pana Hansa należeć będą: pomoc w codziennej toalecie, przygotowywanie posiłków, pomoc w spożywaniu przygotowanych posiłków, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, kontrola ilości spożywanych płynów przez podopiecznego, jak i przypominanie o zażywaniu lekarstw przepisanych przez lekarza.

  W tym samym domu mieszka również Pani Martha, która ma 160 cm wzrostu i waży 50 kg.
  Pani Martha ma demencje, jest również choruje na nowotwór.
  Do zadań opiekunki w tym przypadku należeć będą: pomoc w codziennych czynnościach, jak ubieranie i rozbieranie, pomoc w przygotowywaniu posiłków i codziennej toalecie. Podobnie jak w przypadku jej męża, przypominanie o zażywaniu lekarstw przepisanych przez lekarza i kontrola ilości spożywanych przez nią płynów.

  Zarówno Pani Martha jak i Pan Hans są często odwiedzani przez swoja rodzinę. Pielęgniarka środowiskowa przychodzi kilka razy dziennie.

  Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi