Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • wt
  18
  Sty
  2022

  DO SENIORKI, Z DOBRYM J.NIEM.

  1850 €Oldenburg

  Świetna oferta!  Praca tylko w nocy. Na miejscu będzie również druga opiekunka z Polski!

  Do opieki Seniorka w wieku 90 lat, 160 cm 82 kg, mieszka z mężem. Jedyne schorzenie, na które choruje to lekka demencja. Mąż jest zdrowy, na miejscu jest już opiekunka z Polski, która pracuje  w godzinach 8-18, co wiążę się z codziennymi dniami wolnymi dla drugiej opiekunki. Wstawanie w nocy jest maksymalnie 2-3 razy, nie dłużej niż 10 minut łącznie.  Do obowiązków opiekunki należy codzienna pomoc wyłącznie w nocy- 2-3 razy należy wstać do pomocy seniorce. Dzień jest wolny.

  Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

  Bezpłatne jest zakwaterowanie, transport i wyżywienie oraz dostęp do internetu.