Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla opiekunek w Niemczech. Zapewniamy legalną, bezpieczną i co ważne, dobrze płatną pracę. Zarobki wynoszą w zależności od liczby przepracowanych godzin wynoszą od 1000 do 1800 euro. Ponadto, zapewniamy bonusy świąteczne i premie uznaniowe. Cenimy pracę naszych opiekunek i okazujemy nasze zadowolenie z pracy każdej z nich.

Nasza oferta dla opiekunek w Niemczech

Proponujemy pracę dla opiekunek osób starszych w różnych miejscowościach w Niemczech, między innymi w Lübeck, w Hausham, w Berlinie, w Mitwitz, Dießen i innych. Panie zainteresowane pracą w Niemczech wśród naszych propozycji znajdą oferty dla opiekunek samotnych kobiet, samotnych mężczyzn, jak również dla małżeństw. Ponadto, dostępne są oferty opiekunek dla seniorów, którzy samodzielnie się poruszają jak również ruchowo niepełnosprawnych.

Praca dla kobiet

Oferty kierowane są do pań z całej Polski, do współpracy zapraszamy zarówno kobiety bez znajomości języka niemieckiego i oczywiście dla pań, które język niemiecki znają w komunikatywnym lub zaawansowanym stopniu.

Jak rozpocząć pracę jako opiekunka seniora w Niemczech?

Wszystkie panie zainteresowane pracą w Niemczech zapraszamy do współpracy. Najważniejsza jest dla nas chęć do pracy każdej z pań! Osoby chętne mogą skontaktować się z nami trzema sposobami, za pośrednictwem ankiety, która jest dostępna na naszej stronie, telefonicznie lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Gdy już omówimy wszelkie szczegóły rozpoczynamy załatwienie wymaganych dokumentów i formalności. Potem pozostaje już tylko ustalić dokładny termin wyjazdu.

Informacje o ofercie:

 • wt
  20
  Gru
  2022

  DO LEŻĄCEJ SENIORKI ZE SŁABIUTKIM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  1200 € + bonus 200 €94354 HaselbachSłaby niemieckiKobieta96 lat

  Do opieki jest samotna seniorka Magdalena mieszkająca w mieszkaniu o
  powierzchni 80 m2. Seniorka ma 96 lat, 158 cm wzrostu i 50 kg wagi.
  Cierpi na 3 stopień niepełnosprawności związany z demencją i problemami
  z sercem i ruchowymi. Porusza się o wózku inwalidzkim lub leży w łóżku.
  Na szteli jest internet. Rodzina jest bardzo sympatyczna i hojna,
  potrafi docenić pracę opiekunki i sowicie ją wynagrodzić szczególnie w
  okresie świątecznym. Wystarczy bardzo słabiuki język niemiecki. Do
  obowiązków opiekunki należy sprzątanie, gotowanie oraz pomoc przy myciu.