Oferty pracy dla opiekunek Berlin

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się poszukiwaniem opiekunek osób starszych, które chcą rozpocząć pracę w Niemczech, na przykład w Berlinie. W branży działamy od lat, a co za tym idzie, doskonale znamy zarówno oczekiwania i potrzeby seniora oraz jego bliskich, jak również opiekunek. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by spełnić oczekiwania obu stron.

Dlaczego warto współpracować z Germania Care?

W naszej bazie znajdziecie różnorodne oferty pracy. Opiekunkom w Berlinie możemy zaproponować pracę z samotnym seniorem, jak również z małżeństwami. Ponadto, oprócz pracy w Berlinie proponujemy też pracę w innych częściach Niemiec.

Opiekunka w Berlinie

Wiemy, że praca opiekunki w Berlinie, jak również w innych miejscowościach na terenie Niemiec jest pracą trudną i związana jest z rozłąką z najbliższymi, ponadto, często jest to praca w święta. Chcemy w jakiś sposób zrekompensować to wszystko naszym opiekunkom. Często przyznajemy premie uznaniowe, a za pracę w święta przyznajemy bonusy.

Co możemy zaoferować?

Warto tutaj też zaznaczyć, że zapewniamy legalna pracę na podstawie umowy o pracę i ubezpieczenie, dzięki temu każda z opiekunek osób starszych może czuć się w swojej pracy stabilnie i bezpiecznie.

Do współpracy zapraszamy Panie z całej Polski, które mają chęć do pracy i lubią osoby starsze. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka niemieckiego, co więcej zapewniamy wsparcie, również językowe, a w razie jakichkolwiek problemów pomagamy je rozwiązać. Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • czw
  10
  Gru
  2020

  OPIEKUNKĘ DO PANI URSEL 79 LAT KOŁO STUTTGARTU

  Sindelfingen

  Opis stanowiska:

  Pani Ursel ma 160 cm wzrostu, waży 50 kg. Mieszka z mężem w pięknej miejscowości Sindelfingen koło Stuttgartu. Porusza się przy rolatorze, ma problemy ze wzrokiem, choruje na tarczycę. Pani Ursel noce przesypia spokojnie, w wolnym czasie lubi chodzić na spacery, czytać książki, oglądać telewizję. Potrzebuje pomocy przy czynnościach domowych, robieniu zakupów, gotowaniu. Na miejscu jest stałe połączenie z Internetem.

  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego.
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.