Praca opieka - Koszalin

Nasza firma – Germania, znajduje się w Koszalinie. Od 2008 roku specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek osób starszych. Wszystkie panie zamieszkałe w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim lub w innych częściach Polski zapraszamy do współpracy!

Jeśli lubisz osoby starsze, a praca z seniorem daje Ci wiele satysfakcji nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

 • Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i uczciwą pensję, która w zależności od liczby przepracowanych godzin wynosi od 1000 do 1800 euro.
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zawsze jest chętny do pomocy – doradzamy, odpowiadamy na pytania, wspieramy.
 • Oferujemy legalne zatrudnienie, podpisujemy z opiekunkami umowy o pracę i załatwiamy wszelkie formalności. Zapewniamy też ubezpieczenie, dzięki któremu każda z pań może czuć się bezpiecznie.

Nasze oczekiwania względem kandydatek

Najważniejsze dla nas są zaangażowanie i chęć podjęcia pracy poza granicą kraju. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, a co więcej, zapewniamy wsparcie w nauce tego języka.

Praca w Koszalinie

Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą? Panie z Koszalina mogą po prostu odwiedzić nas w naszym biurze, na spokojnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i ustalimy warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia pracy w Niemczech. Osoby z innych części kraju mogą również nas odwiedzić lub skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnej na naszej stronie ankiety.  Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • pt
  07
  Sie
  2020

  OPIEKUNKA Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEM. DO DZIADZIUSIA NA CHODZIE

  Peißenberg

  Opis stanowiska:

  Dziadziuś Michael poszukuje serdecznej opiekunki do prowadzenia domu.
  Pan Michael jest samotnym, sympatycznym dziadziusiem i mieszka sam. Ma 79 lat, 186 cm wzrostu, waży 90 kg.
  Dziadziuś jest fizycznie całkowicie sprawny, porusza się samodzielnie. Noce przesypia.
  Do podopiecznego przychodzi pielęgniarka środowiskowa, pomaga dziadziusiowi m.in. przy porannym myciu.
  Opiekunka robi zakupy. Sklepy znajdują się bezpośrednio przy miejscu zamieszkania dziadziusia. Senior posiada mały ogródek, w którym opiekunka, jeżeli ma życzenie, może pracować (praca w ogródku nie jest wymagana).
  Opiekunka będzie miała własny pokój oraz osobną łazienkę. W domu jest internet oraz mały kotek.

  Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

   

   

  Oferta polecana przez Germania Care