Praca opieka - Koszalin

Nasza firma – Germania, znajduje się w Koszalinie. Od 2008 roku specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek osób starszych. Wszystkie panie zamieszkałe w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim lub w innych częściach Polski zapraszamy do współpracy!

Jeśli lubisz osoby starsze, a praca z seniorem daje Ci wiele satysfakcji nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

 • Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i uczciwą pensję, która w zależności od liczby przepracowanych godzin wynosi od 1000 do 1800 euro.
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zawsze jest chętny do pomocy – doradzamy, odpowiadamy na pytania, wspieramy.
 • Oferujemy legalne zatrudnienie, podpisujemy z opiekunkami umowy o pracę i załatwiamy wszelkie formalności. Zapewniamy też ubezpieczenie, dzięki któremu każda z pań może czuć się bezpiecznie.

Nasze oczekiwania względem kandydatek

Najważniejsze dla nas są zaangażowanie i chęć podjęcia pracy poza granicą kraju. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, a co więcej, zapewniamy wsparcie w nauce tego języka.

Praca w Koszalinie

Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą? Panie z Koszalina mogą po prostu odwiedzić nas w naszym biurze, na spokojnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i ustalimy warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia pracy w Niemczech. Osoby z innych części kraju mogą również nas odwiedzić lub skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnej na naszej stronie ankiety.  Do usłyszenia!

Informacje o ofercie:

 • czw
  15
  Paź
  2020

  PANI ALOISIA 78 LAT POTRZEBUJE DO POMOCY ŻYCZLIWEJ OPIEKUNKI

  Bad Griesbach

  Opis stanowiska:

  Pani Aloisia cierpi na nadciśnienie, ma problemy ze słuchem, porusza się przy rolatorze. Mieszka sama w domku w pięknej miejscowości na Bawarii, córka mieszka w sąsiedniej miejscowości. Seniorka ma 163 cm wzrostu i waży 78 kg. Niektóre czynności związane z prowadzeniem domu wykonuje samodzielnie, ale potrzebuje wsparcia przy ubieraniu, higienie, zakupach i wspólnych spacerach. Możliwe auto do dyspozycji. Pani Aloisia będzie wdzięczna za lekkie prace ogrodowe. Potrzebuje życzliwej opiekunki z dobrą znajomością niemieckiego.

  Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego